Privati kavos ir sūrio degustacija

„Lietuviška fika“ - privačios kavos ir sūrio degustacijos

Ypatingos kavos ir lietuviško sūrio degustacija

Degustacijos metu supažindinsime Jus su kavos pupelių ir kavos gėrimo subtilybėmis. Atskleisime paslaptis, ką turėtumėte rasti skirtingose kavose. Kaip kavos skonis priklauso nuo kavos pupelių apdorojimo būdų ūkiuose, nuo jų skrudinimo lygio skrudyklose bei nuo jų paruošimo būdų.

Ragausime rūšines kavas, kad suprastumėte šių kavos pupelių poskonių ypatumus, tuomet jausime 100% rūšinės arabikos bei 100% arabikos pupelių mišinio poskonių skirtumus.

O kaip gi kavos skonis keičiasi pridėjus į kavos pupelių mišinį šiek tiek Robustos pupelių? Kokią įtaką kavos skoniui daro tamsesnis kavos pupelių skrudinimo lygis?

Renginio metu Jums pateiksime keturis aukščiausios kokybės sūrius iš Lietuvos, Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos, kurie puikiai derės prie skirtingo skrudinimo kavos ir atskleis, kuo kiekvienas sūris yra ypatingas, kodėl verta jį atrasti, įsimylėti ir mėgautis.

Renginio metu papasakosime apie sūrių derinimą su skirtingo skrudinimo kavomis, kaip tai daryti teisingai, kokie skoniai atsiskleidžia bei kodėl kava ir sūris geresni draugai nei kava su pienu.

Degustacijos pranešėja: Kristina Petrauskaitė-Trumpaitienė

ypatingos kavos klubo įkūrėja

Dirbdama kavos skrudintojų ‘Mokarabia’ kompanijos padalinyje Londone perpratau visas kavos verslo pasaulio subtilybes: kavos pupelių mišinių ypatumus, kavos gaminimo įrenginių išskirtinumus, bendravimą su įnoringais kavos mėgėjais bei tiekėjais, skrudintojų ir produkto vežėjais.

Ir taip kilo idėja sekmadieninei Lietuviškai Fikai – kavos pertraukėlei su sūriu! Nerealus laikas leidžiamas su Jumis mielieji. Tiek įspūdžių. Ir man taip gera dalintis savo žiniomis apie skirtingas kavos pupeles, padėti Jums suvokti kavos pupelių mišinių ir ypatingųjų kavos pupelių ypatumus.

Laukiame ir tavęs, tokio paprasto ir tyro žmogaus, galbūt kiek pasimetusio šių dienų tekėjimo vagoje, ieškančio truputėlio ramybės ir atokvėpio.

Mes norime pasiūlyti ramiai praleisti pavakarę kartu, pabėgti nuo kasdienybės mėgaujantis Fika – kavos puodeliu kitaip! Tegul tai tampa mūsų tradicija. 

Ilona Bukaltienė

"Pieno namų" įkūrėja

Sūriai užima didžiausią mano parduotuvėlės, namų šaldytuvo ir nemažą mano gyvenimo dalį. Kiekvienas produktas, esantis Pieno namų skyriuje turi savo receptą, derinius ir istoriją.

Taip gera sustabdyti klientą tame pašėlusiame gyvenimo tempe ir su kiekvieno sūrio gabalėliu perteikti  lietuviško sūrio istoriją, supažindinti su gyvo sūrio pasauliu, panaudojimo būdais, naujai išbandytu receptu. 

Atsiliepimai

Dalyvių atsiliepimai iš praėjusių kavos ir sūrio degustacijų

„Kava ir sūris-skaniausias derinys! O kai vienas kitam parinkta ir suderinta kavos ir sūrio ekspertų-tobula!!! Ačiū už puikią nuotaiką, žinias, skonį ir kvapą:) degustacijos metu! Tikrai buvo verta šeštadienio rytą praleisti su jumis!“

Agnė Kinderienė

„Esu dalyvavusi kitose kavos degustacijose, galiu palyginti. Jauku, informatyvu, įdomu ir nauja. Daug įžvalgios informacijos apie kavą, bet kitaip, tiesiog pateikta paprastam žmogui.

Vaida Bielevičienė

Kainos derinamos individualiai

Nuo 19.99 Nuo 19.99 €/žm.
 • Net 2 val. trukmės degustacijos metu pasimėgausite unikaliais kavos ir sūrio skoniais bei aromatais;
 • Profesionali edukacija leis jums pažinti skirtingų pasaulio regionų kavą, skirtingų rūšių sūrius bei jų ypatumus;
 • Sužinosite apie skirtingai skrudintų kavos pupelių derinimą su sūriais, kaip tai daryti teisingai bei kokie atsiskleidžia skoniai;
 • Išgirsite įdomias sūrių atsiradimo istorijas, gamybos subtilybes, suteiksime patarimų, kaip teisingai atsirinkti ir atrasti savo mėgstamiausius;
 • Svečių saugumas yra visiškai užtikrintas galiojančiais LR SAM saugumo reikalavimais.
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę